Nowoczesna Firma S.A. zadebiutowała na rynku New Connect

2011-09-23

Pierwsze notowanie praw do akcji nastąpiło 23 września 2011 roku, a o godzinie 11.25 miało miejsce uroczyste spotkanie w siedzibie GPW. Zaprezentowana została strategia Spółki, jej długoterminowe plany i najistotniejsze osiągnięcia.

więcej

Nowoczesna Firma S.A. uruchomiła nowy serwis twojafirma.nf.pl

2011-09-12

Serwis http://twojafirma.nf.pl/ skierowany jest do przedsiębiorców i ludzi, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności. Jest poradnikiem zawierającym kompletną wiedzę potrzebną przedsiębiorcy. Wartością dodaną dla użytkowników jest możliwość zadawania pytań i proponowania tematów, na które odpowiadają specjaliści m.in. z zakresu finansów, prawa, księgowości i marketingu.

więcej

Konferencje Regionalne – Kapitał Ludzki

2011-09-09

Już po raz piaty zapraszamy do udziału w projekcie Konferencje Regionalne – Kapitał Ludzki. Konferencje Regionalne Kapitał Ludzki to regionalne branżowe spotkania profesjonalistów HR, skoncentrowane są  na  zarządzaniu  zasobami  ludzkimi  w  organizacjach oraz na zagadnieniach związanych z rozwojem pracowników.

więcej

XI Forum Prawa Pracy za nami!

2011-06-15

Już po raz XI firma SEKA i Nowoczesna Firma S.A. zorganizowali w dniach 14 - 15 czerwca prestiżowe spotkanie - Forum Prawa Pracy. Podczas projektu przekazana została najbardziej aktualna wiedza dotycząca błędów popełnianych przez pracodawców w obszarze prawa pracy i ich konsekwencji w aspekcie stosowania nowych przepisów.

więcej

Jak wyglądał drugi dzień XIII Kongresu Kadry,,,

2011-05-10

Kolejna ogromna porcja wiedzy eksperckiej przekazana została uczestnikom podczas drugiego dnia konferencji XIII Kongresu Kadry, 40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo , organizowanej przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania.

 

więcej

Trwa Kongres Kadry – Warszawa stolicą światowego HR!

2011-05-09

Za nami pierwsza część XIII Kongresu Kadry  – największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w branży HR. Tym razem ma ono charakter szczególny – jest jednocześnie 40. Światową Konferencją IFTDO & Expo. Warszawa gości ok 2 tys. uczestników z 50 krajów świata. Relacje z poszczególnych wystąpień uczestnicy mogli śledzić na profilu Nowoczesnej Firmy na Facebook.com.
 

więcej

Kongres Sprzedaż odbył się już po raz drugi!

2011-04-14

W dniach 11 i 12 kwietnia br. w hotelu Sheraton w Warszawie odbył się II Kongres Sprzedaż – największe i najbardziej prestiżowe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce sprzedaży. Organizatorem wydarzenia jest Nowoczesna Firma.

Tematyka Kongresu skoncentrowana została wokół tematyki zarządzania sprzedażą, aspektów sprzedaży nad jakimi należy pracować i które szczególnie należy rozwijać. Całe wydarzenie przebiegało pod tytułem: „Innowacje – zespół - jakość”. Wiele spośród wystąpień poświęconych było tematowi relacji z klientem, osobie lidera i ludzi w działach sprzedaży oraz kwestii efektywności. Zaproszeni prelegenci prezentowali także przykłady sposobów budowania przewagi konkurencyjnej oraz najnowsze trendy. Na prelekcjach podczas Kongresu przedstawiono także najnowsze trendy sprzedaży.
 

więcej

Biznes w sieci dla każdego - podsumowanie warsztatu

2010-11-29

Jak założyć, prowadzić i rozwijać sklep internetowy? Jak go promować? Jak zwiększać sprzedaż w sklepie interentowym? Na te inne pytania odpowiedzieliśmy 26 listopada podczas spotkania eksperckiego zorganizowanego przez Nowoczesną Firmę.Tematem przewodnim wydarzenia była skuteczna działalność w internecie... więcej

Kongres Kadry odbył się już po raz dwunasty!

2010-11-10

W dniach 8 i 9 listopada br. w hotelu Mariott w Warszawie odbył się XII Kongres Kadry – największe i najbardziej prestiżowe w Polsce wydarzenie w branży HR. Równolegle do Kongresu odbywało się EXPO HR 2010. Organizatorem wydarzeń jest Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania... więcej

VI Siła Telemarketingu za nami!

2010-09-28

Czym jest współczesny telemarketing? W czym tkwi siła telemarketingu? Jak wdrażać nowoczesne rozwiązania w tym obszarze? Na te i inne pytania odpowiedzieli Prelegenci kolejnej, szóstej edycji projektu Siła Telemarketingu. Projekt obył się 27 i 28 września w Warszawie. Jak co roku, organizator – Nowoczesna Firma Sp. z o.o. – zadbała o ciekawy i bogaty program merytoryczny konferencji i warsztatów które wchodzą w skład projektu... więcej