Formy eventów - Tematyka wydarzeń

Nowoczesna Firma S.A. jest organizatorem prestiżowych spotkań biznesowych dedykowanych przedstawicielom kadry zarządzającej z dużych i średnich przedsiębiorstw. Kongresy, Konferencje tematyczne i Seminaria skupiają środowisko praktyków i ekspertów reprezentujących liderów rynku działających w różnorodnych branżach. Wydarzenia te mają na celu promowanie skutecznych rozwiązań, aktualnej wiedzy oraz dzielenie się dobrymi praktykami z obszaru zarządzania organizacją.
Dzięki współpracy z najwyższej klasy Partnerami merytorycznymi reprezentującymi polskie i międzynarodowe instytucje badawcze i organizacje zrzeszające profesjonalistów z całego świata prezentujemy wysoki poziom wiedzy i dostęp do najnowszych trendów w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z profilami poszczegółnych wydarzeń.


 

Kongresy, którym towarzyszą Expo Nowoczesna Firma oraz Expo Szkolenia w Polsce – prestiżowe wydarzenia skoncentrowane na zarządzaniu kapitałem ludzkim, obszarze szkoleń pracowników, oraz rozwoju efektywnej sprzedaży, gromadzące jednorazowo od kilkuset do blisko 2 000 uczestników.


Konferencje tematyczne i badawcze – projekty eksperckie odbywające się kilkakrotnie w roku, skierowane do osób zainteresowanych wąskimi obszarami specjalistycznymi z zakresu strategii prowadzenia biznesu, mające na celu łączenie środowiska profesjonalistów zainteresowanych zagadnieniami takimi jak: finanse, marketing, sprzedaż, HR. W każdym spotkaniu bierze udział ok. 80 uczestników.


Seminaria Regionalne Nowoczesna Firma w Europie to cykle 8 bezpłatnych spotkań ekspertów branżowych z ponad 800 uczestnikami w największych miastach Polski, dotyczące między innymi tematyki zarządzania personelem oraz trendów rynku szkoleniowego, odbywające się w kilku nitkach tematycznych.

 

Nasze wydarzenia koncentrują się na tematyce zarządzania organizacją, dostarczają wiedzy przedstawicielom kadry zarządzającej na temat najnowszych trendów, wyników badań i rozwiązań między innymi w następujących obszarach:

  • HR
  • Szkolenia
  • Sprzedaż
  • Obsługa klienta
  • Marketing
  • E-biznes
  • Finanse
  • Księgowość