Plan wydarzeń

Kongresy, Konferencje tematyczne i Seminaria organizowane przez Nowoczesną Firmę odbywają się cyklicznie kilkakrotnie w roku, aby dostarczać Uczestnikom najświeższych informacji na temat ciekawych rozwiązań, najnowszych trendów, wyników badań oraz stwarzać okazję do dyskusji z wybitnymi ekspertami i guru zarządzania organizacją, a także dostawcami usług oferującymi interesujące narzędzia wspierające rozwój i zarządzanie firmą. Wydarzenia te na stałe wpisały się już w harmonogram kadry zarządzającej i stanowią źródło przydatnej wiedzy oraz okazję do przedyskutowania najistotniejszych zagadnień branżowych w gronie profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami.

Kongres Inwestycyjny : W kierunku dobrych inwestycji

21-22 listopada 2011 | Warszawa

Największe w Polsce spotkanie inwestorów prywatnych, banków i funduszy inwestycyjnych dające możliwość prześledzenia aktualnych trendów w Polsce i na świecie w obszarze rynku Venture Capital i Private Equity. Doskonała okazja do spotkania z praktykami rynku i poznania aktualnych analiz rynku i wysłuchania praktycznych ekspertami

więcej

Siła Telemarketingu - VII edycja : Badanie - Raport - Konferencja

26-27 września 2011 | Polonia Palace | Warszawa

Branżowe spotkanie profesjonalistów związanych z obszarem  contact center, miejsce pokazania najlepszych praktyk, prezentacja aktualnych wyników badań i najświeższych trendów na rynku contact center. Celem projektu jest analiza wpływu aktualnych zmian gospodarczych na branżę contact center, lokalizowanie kluczowych wyzwań stojących przed branżą oraz wymiana doświadczeń pomiędzy ekspertami i praktykami rynku.

więcej

Kongres Kadry - XI edycja : The 40th IFTDO World conference & Exibition

8-11 maja 2011 | Hotel Marriott | Warszawa

Ten jedyny raz w Polsce, zapraszamy na największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży HR w Europie Centralnej. W dniach 8 - 11 maja 2011 r. w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się 40. Światowa Konferencja IFTDO & Expo, która jest jednocześnie XIII Kongresem Kadry. Ponad 150 prelegentów poprowadzi 100 wystąpień w 26 ścieżkach tematycznych. Zgromadzimy łącznie około 2000 uczestników.

więcej

Kongres Sprzedaż - III edycja : Innowacje - Zespół - Jakość

11-13 kwietnia 2011 | Hotel Sheraton | Warszawa

To innowacyjne, dwudniowe wydarzenie w całości poświęcone zagadnieniu sprzedaży usług oraz najważniejszym kwestiom towarzyszącym codziennej pracy Dyrektora, Kierownika Działu Sprzedaży i Key Account Managera, takim jak rozwój własny, promocja, zarządzanie relacjami z Klientem. W programie merytorycznym Kongresu znajdują się starannie dobrane wystąpienia praktyków reprezentujących liderów rynku oraz najwyższej klasy ekspertów – autorytetów w dziedzinie skutecznych metod sprzedaży i zarządzania procesami sprzedażowymi w firmach oferujących usługi, jak również prezentacja najciekawszych rozwiązań technologicznych wspierających pracę Szefa Sprzedaży i Key Account Managera.

więcej