Przyjazne miejsce pracy

Fundacja Obserwatorium Zarządzania wraz z Nowoczesną Firmą S.A. i Funduszem Knowledge Hub w 2014 roku uruchomiły Digital Knowledge Village – centrum biurowo-szkoleniowe, które mają w całości do dyspozycji.

Nowoczesny, architektonicznie interesujący, samodzielny budynek biurowy o powierzchni 1700 mkw, z wysokiej klasy wykończeniami oraz naturalnym doświetleniem, systemem ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji z możliwością indywidualnej regulacji, uchylno – otwierane okna, 50 miejsc parkingowych, system kontroli dostępu, monitoring.

Budynek został wybrany jako jedna z 20 Polskich Ikon Architektury, otrzymał nagrodę Ministra Infrastruktury oraz wyróżnienie przyznane przez Stowarzyszenie Architektów Polskich w corocznie organizowanym konkursie Nagroda Roku na najlepszy budynek na terenie Polski. Ciekawa konstrukcja i niepospolita architektura sprawiają, że jest doskonale widoczny ze wszystkich stron.

Zaplecze szkoleniowe – umożliwiające realizację projektów w 3 kompleksowo wyposażonych salach szkoleniowych w tym multimedialna sala konferencyjno-szkoleniowa wyposażona w zautomatyzowany system kamer FULL HD, ekrany LCD, światło sceniczne. Realizacja konferencji, szkoleń, warsztatów, prezentacji produktów, transmisji online z wydarzeń. W DKV znajdziemy również studio multimedialne, które posiada pełnowymiarowy greenbox.