Poznaj nas!

Nowoczesna Firma S.A. - to medium wiedzy dla biznesu, które upowszechnia wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania. Inspiruje menedżerów do rozwoju swoich firm i profesjonalizacji działań poprzez dostarczanie im informacji o najnowszych trendach, produktach i praktykach zarządzania. Prowadzi to poprzez portal www.nf.pl oraz organizację Kongresów, Konferencji i Warsztatów.

Dajemy możliwość indywidualnego rozwojukażdego pracownika, gdyż tylko niestandardowe podejście pozwala odkryć jego najsilniejsze atuty. Możemy liczyć na świetnie wykonaną pracę, a Nasz Pracownik czerpie satysfakcję z osiągniętego sukcesu.
Pomagamy zdobywać nową wiedzę, angażując pracowników do aktywnego uczestnictwa w planowanych szkolenia, konferencjach, kongresach.
Dbamy o integrację naszego zespołu, bo wiemy jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy i kontakty ze współpracownikami.

Kogo szukamy?
Nowoczesna Firma poszukuje ludzi o bogatych zainteresowaniach, z pasją i energią. Pracowników, którzy posiadają zdolność niezależnego i twórczego myślenia oraz chcą poznawać i rozwijać swoje talenty.

Integracja w NF

11 lutego Pracownicy Nowoczesnej Firmy bawili się na wyjeździe integracyjnym!
W poniedziałek, 11 lutego Zespół Nowoczesnej Firmy wyjechał na integrację do Hotelu Bonifacio.

W położonym w lesie hotelu na uczestników czekały takie atrakcje jak: basen, sauna, czy jacuzzi.
Czas wolny był okazją do wielu ciekawych rozmów, żartów oraz wspólnej zabawy.

Następnie odbyły się w zawody w lesie. Grupy miały za zadanie dotrzeć do 4 punktów strategicznych, gdzie czekały na nich następujące turnieje:

• „Komandosi i łucznicy” - strzelanie do tarczy z łuku, procy i broni pneumatycznej,
• Zawody zręcznościowe z użyciem kijków narciarskich,
• „Zrób z siebie literę” –zadaniem grup było ustawienie się w taki sposób, aby stworzyć dwie litery – NF
• Przemierzanie w podgrupach wyznaczonego szlaku na szczudłach i nartach trzyosobowych
Po grach w terenie wszyscy zebrali się w hotelowej sali konferencyjnej, gdzie Przedstawiciele Zarządu podsumowali ubiegły rok naszych działań i przedstawili plany na rok 2013.
Dzień pełen wrażeń zakończył się uroczystą kolacją i tańcami do białego rana.

Wszyscy wrócili pozytywnie zmęczeni, ale ze świeżym zapałem do pracy!

Lubimy pomagać

Chętnie wspieramy szlachetne inicjatywy. Tradycyjnie, od kilku lat uczestniczymy już w Akcji Szlachetna Paczka. Wspólnie gromadzimy niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego, artykuły spożywcze, przedmioty codziennego użytku i przekazujemy w formie świątecznych prezentów dla potrzebujących rodzin.

Pamiętamy także o chorych dzieciach i razem z Teatrem Groteska w Krakowie przygotowaliśmy w 2012 roku niespodziankę w ramach Akcji Pogotowie Teatralne. Maluchy z krakowskiego szpitala dostały od nas 100 pluszowych misiów.

Bo warto pomagać! Ogromną satysfakcję sprawia nam uśmiech, który pojawia się na twarzach obdarowywanych ludzi.

                                                                                                                                                                                                      

Wspieramy sportowe inicjatywy pracowników

Nowoczesna Firma wspólnie kibicuje swojej firmowej reprezentacji w biegach. Za nimi już pierwszy większy event – XXIV Bieg Niepodległości, który odbył się 11 listopada 2012 roku.

Biegacze NF mieli do pokonania dystans 10 km! Jesteśmy z nich bardzo dumni, gdyż każdy ze startujących osób ukończył bieg! Najlepszy czas wynosił poniżej 50 minut. W sumie bieg ukończyło 7207 biegaczy. Z tej okazji Nowoczesna Firma specjalnie dla swoich zawodników zaprojektowała pomarańczowe koszulki z logo.

NF Running Team – już przygotowuje się do kolejnego wyzwania - Półmaratonu Warszawskiego 2013. Tym razem do przebiegnięcia będzie 21 km.

                

                                            

 

Tak się integrujemy!

Turniej Siatkówki Plażowej połączony z licznymi zabawami plenerowymi: mini tenis, badminton, bocce, rzuty do celu podkową, śpiewy, poczęstunek z grilla… to tylko niektóre z atrakcji Naszej Imprezy Integracyjnej, która odbyła się 25 lipca 2012 na plaży w Wilanowie.

Pracownicy Nowoczesnej Firmy pokazali po raz kolejny, że stanowią zgrany zespół. Zdrowa rywalizacja to dobry sposób na wzajemne poznanie, pomoc w trudnych sytuacjach na boisku i świetna okazja do kibicowania. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pierwszy meczowy gwizdek zabrzmiał o godzinie 15:00. Drużyn było osiem, po trzech zawodników w każdej. Do godziny 17:00 rozegrane zostały pierwsze eliminacyjne mecze. Następnie cztery zwycięskie drużyny walczyły o kwalifikacje do ćwierćfinału, półfinału i finału. Gra była niezwykle zacięta, wszyscy zawodnicy prezentowali wysoką formę oraz przyjazne partnerskie relacje. Emocje sięgały zenitu.

Finał turnieju siatkarskiego rozegrano o godzinie 19:00, po którym odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięskim drużynom.

Zdj. 1 Drużyny i kibice

Zdj. 2 Zwycięzcy

Zdj. 3 Gra

Zdj. 4 Gra

Zdj. 5 Wręczanie nagród

 

Zdj. 6 Kibice