Sale konferencyjne

Knowledge Village to nowoczesny, architektonicznie interesujący, samodzielny budynek biurowy o powierzchni 1400 m2, mieszczący się w centrum malowniczego Wilanowa.

Knowledge Village stworzone zostało z myślą o wsparciu branży szkoleniowej – a więc konsultantów, trenerów i coachów. Wszyscy, którzy poszukują prestiżowego miejsca pracy, spotkań z klientem oraz dostępu do biurowej infrastruktury, mogą skorzystać z naszej oferty.

Sale szkoleniowe

Knowledge Village posiada 7 kompleksowo wyposażonych sal szkoleniowych mieszczących od 10 do 80 osób, oferujących całodzienny serwis kawowy, miejsce na przygotowanie materiałów szkoleniowych, możliwość drukowania i kserowania na miejscu oraz dostęp do business center.

Klienci Knowledge Village mają także do dyspozycji spokojne miejsce pracy, dostęp do biura wyposażonego w drukarki, faksy, skanery, kopiarki, wielodostępowe linie telefoniczne, obsługę informatyczną i pomoc techniczną, szybkie łącze internetowe, możliwość korzystania z audio i wideokonferencji oraz pełny serwis asystencki.