Rada nadzorcza

Skład Rady Nadzorczej:
Sławomir Kurowski - Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Gawrych - Członek Rady Nadzorczej
Jacek Goj - Członek Rady Nadzorczej
Karol Pawlak - Członek Rady Nadzorczej
Łukasz Nikodem - Członek Rady Nadzorczej

Rada Nadzorcza wykonuje swoje czynności w siedzibie Emitenta przy ul. Puławskiej 457 w Warszawie.

Sławomir Kurowski – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Elektroniki i Technik informacyjnych na makrokierunku Informatyka, Automatyka i Robotyka, Elektronika i Telekomunikacja. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie technologii internetowych. Od ponad 12 lat pracuje na stanowiskach menadżerskich zarządzając zespołami informatycznymi i tworząc projekty dla wielu firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, FMCG, e-commerce. Od grudnia 2011 roku zarządza pracą całego działu IT Spółki, zajmując się strategicznym planowaniem działań informatycznych, nadzorem nad projektami informatycznymi oraz planowaniem prac B+R w obszarze produkcji nowych rozwiązań softwarowych. Posiada bogatą wiedzę technologiczną z zakresu tworzenia systemów informatycznych bazujących o rozwiązania internetowe. Pracując w Nowoczesnej Firmie brał udział w realizacji projektów współfinansowanych z UE miedzy innymi: Innowacyjny silnik wyszukiwarki semantycznej web 3.0 w sektorze biznesu, Grywalizacja, Systemy B2B.

Jacek Goj – Członek Rady Nadzorczej
Od ponad 10 lat związany z bankowością  w tym od 2006 roku  na stanowiskach kierowniczych. Ekspert w dziedzinie zarządzania ryzykiem kredytowym. Odpowiedzialny za rozwój narzędzi kontroli ryzyka w takich bankach jak BPH, Fortis Bank czy ostatnio BNP Paribas Bank. Prywatnie miłośnik górskiej jazdy na rowerze. Absolwent UMCS w Lublinie oraz University of London.  

Krzysztof Gawrych – Członek Rady Nadzorczej

Od lutego 2002 do stycznia 2010 Managing Director w Jet Events Sp. z o.o. Humanista i PR-owiec, ukończył też profil matematyczno-fizyczny. Jego pasją zawodową jest zarządzanie wiedzą i logistyka. W wieku 18 lat założył firmę turystyczną Rodos. Współpracę z Agencją Promocji Jet rozpoczął w czasach, gdy branża eventowa w Polsce dopiero zaczynała się kształtować. Obserwując rynek i widząc możliwości dynamicznego rozwoju branży eventowej Krzysztof Gawrych zaproponował Agencji Promocji Jet stworzenie oddzielnej spółki odpowiedzialnej wyłącznie za special events. W ten sposób, jako kontynuacja działu eventów Agencji Promocji Jet, istniejącego od 1993 roku, powstało Jet Events. Uważa, że w zespole bardzo ważna jest integracja, która prowadzi do lepszego współdziałania i kreowania nowych pomysłów. Jego celem jest nieustanne zdobywanie nowej wiedzy.

Karol Pawlak – Członek Rady Nadzorczej

Pan Karol Pawlak posiada wykształcenie wyższe - stopień naukowy doktora nauk technicznych w dziedzinie elektrotechnika (Politechnika Warszawska, 2006 r).
Obecnie pełni funkcję Wicedyrektora ds. studiów Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej, a ponadto pracuje jako Adiunkt w Zakładzie Elektrowni i Gospodarki Elektroenergetycznej Instytut Elektroenergetyki Politechnika Warszawska. W latach 2000-2012 pełnił funkcje różne zarządcze i doradcze w firmach związanych z branżą energetyczną.

Łukasz Nikodem – Członek Rady Nadzorczej

Pan Łukasz Nikodem posiada wykształcenie wyższe z dziedziny zarządzania i marketingu (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Karierę zawodową rozpoczął w Instytucie Zarządzania gdzie w latach 2001 – 2003 sprawował funkcję Menedżera Działu Konferencji. W latach 2003 – 2004 pracował na stanowisku Managera ds. Rozwoju Biznesu w Mc Hayes & Steward Group. Następnie w latach 2004 – 2013 pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w Marin’s Central Europe. Od roku 2013 Pan Łukasz Nikodem pracuje na stanowisku Managera ds. Marketingu w PID Polska sp. z o.o.